S čím vám pomůžeme

Naše specializace

Soudní spory a rozhodčí řízení

Složitý soudní spor může zastínit váš úsudek. Náš nikdy. Úspěšně jsme bránili práva našich klientů při miliardové krádeži firem, náhradě škod i sporech s akcionáři. Také jsme pomohli k dohodě mezi městskou částí a stavební firmou a při dalších komplikovaných a letitých soudních sporech.

Korporátní právo, fúze a akvizice

Pomáháme klientům s fungováním a změnami uvnitř firem. Nechejte na nás hromady papírování, účast na valných hromadách a u notáře, řešení sporů i prodej a nákup společností. Rádi vás také propojíme s daňovými a účetními poradci či znalci. Víme, že jde o hodně – a tak k tomu i přistupujeme.

Pracovní právo

Spory v práci nebo s úřady nejsou nic příjemného. Zastupujeme zaměstnavatele i zaměstnance, se kterými byl například ukončen pracovní poměr nebo se jim stal pracovní úraz a žádají finanční náhradu. Pomáháme také lidem se získáním či prodloužením víza.

Nemovitosti

Řešíme dohody a jednání s investory, veškerou dokumentaci, nákup a prodej pozemků nebo nemovitostí, akvizici existujících projektů, ale i případné spory. Zastupovali jsme rozhádané kamarády i sourozence a dovedli je k úspěšnému vypořádání podílového spoluvlastnictví.

Transakce

Provedeme vás celým procesem investice, nákupu a prodeje – čehokoliv potřebujete. Klientům jsme pomohli například prodat restauraci nebo společnost, ale i koupit developerské projekty či automyčky. Vždy u toho navíc máme po ruce daňové a účetní poradce či znalce, s kterými spolupracujeme.

Trestní právo

Když vám situace nehraje do karet, dáme vám pomocnou ruku ve všech fázích trestního řízení. Zprostili jsme obžaloby například klienta, který se nevědomky stal bílým koněm. Zastupujeme také oběti trestných činů a klienty ex offo, když nemají své obhájce.

Hospodářská soutěž

Nekalá hospodářská soutěž komplikuje fungování mnoha společnostem. My se postaráme, abyste k nim nepatřili, a ochráníme vás proti nekalé soutěži. Úspěšně také řešíme sankce a zastupujeme klienty při jednání s ÚHOS.

IT právo a ochrana dat

Internet a informační technologie se pořád vyvíjí a my s nimi. Poradíme při vývoji a implementaci softwaru, pomůžeme s licenčními smlouvami, obchodními podmínkami, GDPR, duševním vlastnictvím a další online problematikou.

Autorská a průmyslová práva

Pečujeme o ochranné známky a autorská nebo průmyslová práva našich dlouhodobých klientů při řízení s Úřadem průmyslového vlastnictví. Zaměřujeme se nejen na získání ochrany, ale i veškeré poradenství, které k tomu patří.

Uspořádání majetku - Svěřenské fondy, rodinné nadace, nadační fondy

Vypořádat správně majetek může být stresující. My vám pomůžeme nastavit jeho správu, svěřenecké fondy, nadace i související právní vztahy, abyste získali klid a mohli se soustředit na to opravdu důležité.

Zdravotní právo a zastupování poškozených při dopravních nehodách

Už jedna vteřina může změnit celý život. My jsme tu od toho, aby měla co nejmenší následky. Úspěšně jsme obhajovali oběti násilných činů, domácího násilí, nepovedených lékařských zákroků i vážných dopravních nehod.

Rodinné a dědické právo

Když se do sporu připletou vztahy, bývá to složité. To chápeme, a proto se takové případy snažíme řešit rychle a citlivě. Obraťte se na nás ohledně předmanželské smlouvy, rozvodu, styku s dětmi, výživného nebo vypořádání majetku z dědictví. Rádi vás spojíme i s notářskou kanceláří.

Potřebujete právní pomoc?

I když chcete jen poradit, ozvěte se. Žádný problém pro nás není moc malý nebo velký.

Kontakt